Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
