Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Year
pl: Rok

en: Score
pl: Wynik

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Month
pl: Miesiąc

en: Classes
pl: Klasy

en: Last visit
pl: Ostatnia wizyta

en: Passed
pl: Zdany

en: Most active users
pl: Najaktywniejsi użytkownicy

en: Dashboard
pl: Kokpit
