Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Year
ta: வருடம்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Month
ta: மாதம்

en: Last visit
ta: கடைசி வருகை

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
