Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Month
te: నెల
