Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Statistics
th: สถิติ

en: Email
th: อีเมล

en: Year
th: ปี

en: Score
th: คะแนน

en: Month
th: เดือน

en: Passed
th: ผ่าน

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
