Opigno Statistics App (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Name
vi: Tên

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Year
vi: Năm

en: Score
vi: Điểm

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Month
vi: Tháng

en: Last visit
vi: Lần ghé thăm cuối

en: General statistics
vi: Thống kê chung

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp

en: Courses
vi: Khóa học
