Opigno Statistics App (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Statistics
da: Statistik

en: Email
da: E-mail

en: Year
da: År

en: Score
da: Karakter

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Month
da: Måned

en: Classes
da: Klasser

en: Last visit
da: Seneste besøg

en: Group statistics
da: Gruppestatistik
