Opigno Statistics App (7.x-1.3) - en to gd translation catalogue (10 entries)

en: Action
gd: Gnìomh

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Statistics
gd: Stadastaireachd

en: Email
gd: Post-d

en: Year
gd: Bliadhna

en: Score
gd: Sgòr

en: Last access
gd: Inntrigeadh mu dheireadh

en: Month
gd: Mìos
