Opigno Statistics App (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Year
hy: Տարի

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Month
hy: Ամիս

en: Dashboard
hy: Վահանակ
