Opigno Statistics App (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Action
it: Azione

en: Yes
it: Sì

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: Statistics
it: Statistiche

en: Email
it: E-mail

en: Year
it: Anno

en: Score
it: Punteggio

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: Month
it: Mese

en: Classes
it: Classi

en: Last visit
it: Ultima visita

en: Passed
it: Passato
