Opigno Statistics App (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: Year
ne: वर्ष

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Month
ne: महिना

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
