Opigno Statistics App (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ
