Opigno Statistics App (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Category
pt: Categoria

en: Name
pt: Nome

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Year
pt: Ano

en: Score
pt: Pontuação

en: Last access
pt: Último acesso

en: Month
pt: Mês

en: Classes
pt: Aulas

en: Last visit
pt: Última visita

en: Passed
pt: Aprovado

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Courses
pt: Cursos

en: Date joined
pt: Data de adesão

en: Opigno Apps
pt: Aplicações Opigno

en: Avg score
pt: Pontuação média

en: Badges earned
pt: Crachás ganhos
