Opigno Statistics App (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Action
sr: Акција

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец
