Opigno Statistics App (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Year
ug: يىل

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Month
ug: ئاي

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
