Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Category
be: Катэгорыя

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Year
be: Год

en: Score
be: Адзнака

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Month
be: Месяц

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Last visit
be: Апошні візіт

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
