Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Year
bo: ལོ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Last visit
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ལྟ་ཀློག

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
