Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Category
cs: Kategorie

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Year
cs: Rok

en: Score
cs: Skóre

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Month
cs: Měsíc

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Last visit
cs: Poslední návštěva

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
