Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Category
el: Κατηγορία

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Year
el: Έτος

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Month
el: Μήνας

en: Member for
el: Μέλος για

en: Last visit
el: Τελευταία επίσκεψη

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
