Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Year
eu: Urtea

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Month
eu: Hilabetea

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Last visit
eu: Azken bisita

en: Most active users
eu: Erabiltzaile aktiboenak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
