Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Statistics
fa: آمار

en: Year
fa: سال

en: Score
fa: امتیاز

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Month
fa: ماه

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Last visit
fa: آخرین بازدید

en: Dashboard
fa: میزکار
