Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Category
gl: Categoría

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Year
gl: Ano

en: Score
gl: Puntuación

en: Last access
gl: Último acceso

en: Month
gl: Mes

en: Member for
gl: Membro durante

en: Last visit
gl: Última visita

en: Most active users
gl: Usuarios máis activos

en: Dashboard
gl: Panel de control
