Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Category
id: Kategori

en: Statistics
id: Statistik

en: Year
id: Tahun

en: Score
id: Skor

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Month
id: Bulan

en: Member for
id: Anggota selama

en: Last visit
id: Kunjungan terakhir

en: Dashboard
id: Dasbor
