Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Member for
kn: ಸದಸ್ಯರು

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು
