Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Category
ps: ټولی

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت
