Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Category
ro: Categorie

en: Statistics
ro: Statistici

en: Year
ro: Anul

en: Score
ro: Scor

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Month
ro: Lună

en: Member for
ro: Membru pentru

en: Classes
ro: Clase

en: Last visit
ro: Ultima vizită

en: Passed
ro: Promovat

en: Most active users
ro: Cei mai activi utilizatori

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Courses
ro: Cursuri

en: Date joined
ro: Data înscrierii
