Opigno Statistics App (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Category
sk: Kategória

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Year
sk: Rok

en: Score
sk: Skóre

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Month
sk: Mesiac

en: Member for
sk: Členom už

en: Last visit
sk: Posledná návšteva

en: Most active users
sk: Najaktívnejší používatelia

en: Dashboard
sk: Nástenka
