Opigno Statistics App (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Member for
ast: Miembru hai
