Opigno Statistics App (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Category
bs: Kategorija

en: Statistics
bs: Statistika

en: Year
bs: Godina

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Month
bs: Mjesec

en: Member for
bs: Član od
