Opigno Statistics App (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Category
hu: Kategória

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Year
hu: Év

en: Score
hu: Eredmény

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Month
hu: Hónap

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Classes
hu: Osztályok

en: Last visit
hu: Utolsó látogatás

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Most active users
hu: Legaktívabb felhasználók

en: General statistics
hu: Általános statisztika

en: View statistics
hu: Statisztika megtekintése

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Avg score
hu: Átlagpontszám

en: View group statistics
hu: Csoport statisztika megtekintése

en: Badges earned
hu: Megszerzett jelvények
