Opigno Statistics App (7.x-1.5) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Dashboard
ga: Deais
