Opigno Statistics App (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Category
hr: Kategorija

en: Statistics
hr: Statistike

en: Year
hr: Godina

en: Score
hr: Rezultat

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Month
hr: Mjesec

en: Member for
hr: Član već

en: Last visit
hr: Posljednja posjeta

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
