Opigno Statistics App (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Statistics
ku: ئامار

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Last visit
ku: دوا سه‌ردان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
