Opigno TinCan API (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Page
el: Σελίδα

en: day
el: ημέρα

en: month
el: μήνας

en: year
el: έτος

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Number of views
el: Αριθμός αναγνώσεων

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
