Opigno TinCan API (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Date
eu: Data

en: Page
eu: Orria

en: day
eu: egun

en: month
eu: hilabete

en: year
eu: urtea

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Most active users
eu: Erabiltzaile aktiboenak

en: Number of views
eu: Bista kopurua

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
