Opigno TinCan API (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Date
fa: تاریخ

en: Page
fa: صفحه

en: day
fa: روز

en: month
fa: ماه

en: year
fa: سال

en: Installed
fa: نصب شده

en: Number of views
fa: تعداد مشاهده‌ها

en: Dashboard
fa: میزکار
