Opigno TinCan API (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: day
my: နေ့

en: month
my: လ

en: year
my: နှစ်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
