Opigno TinCan API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Date
nl: Datum

en: Page
nl: Pagina

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: year
nl: jaar

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Most active users
nl: Meest actieve gebruikers

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Course
nl: Cursus

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Forever
nl: Voor altijd

en: Actor
nl: Acteur

en: Current week
nl: Huidige week
