Opigno TinCan API (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Date
nn: Dato

en: Page
nn: Nettside

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: year
nn: år

en: Dashboard
nn: Styringspanel
