Opigno TinCan API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Date
sv: Datum

en: Page
sv: Sida

en: day
sv: dag

en: month
sv: månad

en: year
sv: år

en: Object
sv: Objekt

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Number of views
sv: Antal visningar

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Forever
sv: För alltid

en: Current week
sv: Denna vecka
