Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Date
be: Дата

en: Page
be: Старонка

en: day
be: дзень

en: month
be: месяц

en: year
be: год

en: Installed
be: Усталявана

en: Number of views
be: Колькасьць праглядаў

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Forever
be: Пастаянна
