Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Date
bg: Дата

en: Page
bg: Страница

en: year
bg: година

en: Number of views
bg: Брой на прегледите

en: Dashboard
bg: Табло
