Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Number of views
bo: ཀློག་གྲངས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
