Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Date
ca: Data

en: Page
ca: Pàgina

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Number of views
ca: Nombre de voltes vist

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Not set
ca: Sense establir

en: Forever
ca: Per sempre
