Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Date
eo: Dato

en: Page
eo: Paĝo

en: Number of views
eo: Nombro da vidoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
