Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Date
et: Kuupäev

en: #
et: nr

en: Page
et: Lehekülg

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Not set
et: Pole määratud

en: Forever
et: Igavesti

en: Current month
et: Käesolev kuu
