Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Date
hr: Datum

en: Page
hr: Stranica

en: Installed
hr: Instaliran

en: Number of views
hr: Broj pregleda

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
