Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Date
id: Tanggal

en: Page
id: Halaman

en: day
id: hari

en: month
id: bulan

en: year
id: tahun

en: Installed
id: Terinstal

en: Number of views
id: Jumlah ditampilkan

en: Dashboard
id: Dasbor

en: Not set
id: Tidak disetel
