Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Date
is: Dagsetning

en: Page
is: Síða

en: day
is: dagur

en: month
is: mánuður

en: year
is: ár
