Opigno TinCan API (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Date
ja: 日付

en: #
ja: No.

en: Page
ja: ページ

en: day
ja: 日

en: month
ja: 月

en: year
ja: 年

en: Object
ja: オブジェクト

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Number of views
ja: 参照回数

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Not set
ja: 未設定

en: Forever
ja: 無期限
